Zľava!

Žehlička na vlasy s ionizátorom, žehliaca kefa na vlasy

(15 recenzií zákazníkov)

59.99 24.99 s DPH

⭐⭐⭐⭐⭐5/5

Kefa, žehlička na vlasy s ionizátorom a jej vlastnosti:

 • Vstupné napätie: 100V – 240V
 • Frekvencia: 50 – 60HZ
 • Výkon: 25W
 • Mód zahrievania: PTC
 • Teplota: 160 – 210°C
 • Automatické vypnutie: 30min

Čo obsahuje balenie žehlička na vlasy?

 • 1x elektrickú kefu, žehličku na vlasy v tvare hrebeňa
 • 360° otočný napájací kábel 240V
 • Využitie pre krátke, dlhé vlasy aj pre bradu.

Žehliaca kefa na vlasy recenzie:

22 na sklade

Popis

Kefa, žehlička na vlasy s ionizátorom, elektrická ionizačná žehliaca kefa na vlasy.

Vadí vám vaša klasická elektrická kefa žehlička na vlasy, pričom nie je s ionizátorom a trápenie s ňou vás už nebaví? Bojíte sa, že vás vaša elektrická žehlička na vlasy popáli a vždy sa dlho nahrieva? Máme pre vás riešenie kefa žehlička na vlasy s ionizátorom. Ionizačná žehliaca kefa na vlasy vďaka dobre premyslenej konštrukcii kombinuje výhody malej, skladnej elektrickej žehličky na vlasy s ionizátorom.

Žehličky na vlasy s ionizátorom sú výborné najmä pre dámy, ktoré majú prirodzene veľmi kučeravé vlasy a chcú si ich pravidelne vyrovnávať. Elektrická Ionizačná žehliaca kefa na vlasy a jej používanie je totižto rýchle a jednoduché. Elektrická kefa žehlička na vlasy s ionizátorom ionizačná žehliaca kefa na vlasy sa po prvom použití stane vašou neoddeliteľnou každodennou pomôckou pri česaní vašich vlasov.

Na aké vlasy je kefa, žehlička na vlasy vhodná?

Kefa žehlička na vlasy s ionizátorom, ionizačná žehliaca kefa na vlasy vďaka PTC keramickému systému sa elektrická kefa, žehlička na vlasy s ionizátorom ohreje na zvolenú teplotu už za 30 sekúnd. Kefa na vlasy umožňuje zvoliť teploty z intervalu 160-210°C, takže si kefu na vlasy môžete prispôsobiť podľa typu vlasov. Kefa, žehlička na vlasy s ionizátorom, ionizačná žehliaca kefa na vlasy je vhodná na jemné, tenké, hrubé, kučeravé, vybielené aj nafarbené vlasy.

Technológia Dual Ion Hair Care sa postará o šetrenie vlasov pri žehlení. Ionizačná žehliaca kefa na vlasy prinútila aby konštruktéri ale okrem vlasov mysleli aj na vaše ruky a preto sa rozhodli, že kefa žehlička na vlasy s ionizátorom bude mať 360-stupňovú prípojku kábla. Práca s elektrickou žehličkou na vlasy je vďaka tomu pohodlná a neunaví vás ani pri používaní jednou rukou.

Aké výhody má žehlička na vlasy?

Pri použití klasickej elektrickej kefy žehličky na vlasy je vysoké riziko popálenia sa. Kefa žehlička na vlasy s ionizátorom na vyrovnanie vlasov je bez obáv. Zariadenie je navrhnuté tak, že keramické zuby kefy žehličky sú kryté vonkajšou kovovou konštrukciou v tvare písmena V. Tá zaručuje, že vlasy nemajú problém dostať sa medzi nahriate zuby žehličky na vlasy, ale pokožka vašej hlavy s nimi pri manipulácii nepríde do styku. Pre maximálnu bezpečnosť je kefa žehlička na vlasy s ionizátorom naprogramovaná tak, že sa po 30 minútach automaticky vypne aj keď ju zabudnete v zásuvke.

Elektrická Ionizačná žehliaca kefa na vlasy je praktická a skladná, ktorá vám určite poskytne všetky výhody žehličky na vlasy s ionizátorom ako doma tak rovnako aj na vašich cestách. Jej výsledok určite kladne oceníte.

15 recenzií k Žehlička na vlasy s ionizátorom, žehliaca kefa na vlasy

 1. Avatar

  Nora

  Super. Rýchlo sa nahreje a ľahko sa používa. Vlasy v ňom ľahko kĺžu. Jediným problémom je, že je trochu ťažké vyrovnať konce. Používam rukavicu a to pomáh

 2. Avatar

  Sabína

  Hrebeň sa ľahko používa, displej dokáže presne zobraziť jeho teplotu, dobre sa ovláda, aby sa mi vlasy lepšie vyrovnali. Pre tých, ktorí chcú získať prirodzene rovné vlasy, by som tento vyrovnávací hrebeň veľmi odporúčala!

 3. Avatar

  Erik

  Kúpil som tento hrebeň manželke na narodeniny a je veľmi spokojná. Kúpim ho aj sestre.

 4. Avatar

  Lucia

  Tento hrebeň mám zatiaľ tri týždne a som mimoriadne spokojná. Sním ušetrím veľa času. Odporučila som ho už viacerým svojim kamarátkam.

 5. Avatar

  Adela

  Výborný produkt za dobrú cenu. Používať ho skoro každý deň a moje vlasy sú neustále fantastické. Dostávam množstvo komplimentov. Zahrieva sa iba hrebeň, nie rukoväť. Moje vlasy považujem za trochu ťažko zvládnuteľné, ale hrebeň ich zvládol dobre!

 6. Avatar

  Alica

  Moja dcéra má veľmi kučeravé a ťažko zvládnuteľné vlasy. Tento hrebeň mi pomáha, aby som ju mohla kedykoľvek ľahko rozčesať. S týmto hrebeňom na rovné vlasy sa vlasy zrazu stanú rovnými a hladkými. To je skvelé!

 7. Avatar

  Marta

  Predtým som mala bežnú žehličku na vlasy, ale tá sa ťažšie používala a moje vlasy trochu ničila. Keď som ju vymenila za tento hrebeň, kvalita mojich vlasov sa výrazne zlepšila. Hrebeň je super, moje vlasy sú vyrovnané za malú chvíľku!

 8. Avatar

  Petra

  Kúpila som si tento hrebeň na moje vlnité vlasy. Bola som príjemne prekvapená, ako dobre to fungovalo na moje suché vlasy, a som nadšená, ako rýchlo to ide. Trvalo iba pár prečesaní, kým som si vlasy výrazne vyrovnala. Na rozdiel od iných žehličiek sa veľmi ľahko čistí, nie sú tam žiadne štetiny, ktoré by sa mohli ohýbať alebo odlamovať, a takmer vôbec nie je priestor na hromadenie olejov a nečistôt.

 9. Avatar

  Viera

  S hrebeňom som veľmi spokojná. Teplota sa nastavuje ľahko a hrebeň sa nahreje rýchlo. Na rozdiel od bežnej žehličky na vlasy nezaberá veľa miesta.

 10. Avatar

  Kamila

  Keď som si predtým vyrovnávala vlasy, ak bolo vonku vlhko, hneď sa mi opäť skučeravili. Keď ale používam tento hrebeň na vyrovnávanie vlasov, moje vlasy ostávajú rovné aj keď prší, alebo je silná hmla. Nezaberá veľa miesta, tak ho stačí mať iba v obyčajnom šuflíku v kúpeľni.

 11. Avatar

  Zuzana

  Je úžasné ako málo času trvá, kým si narovnám vlasy. Moje vlasy sú veľmi silné a sušenie trvá večne. Tento hrebeň používam takmer každý deň, odkedy prišiel, a milujem ho!

 12. Avatar

  Tamara

  Najlepší hrebeň na vlnité a krepaté vlasy aký som kedy mala. Môžete sa veľmi priblížiť k pokožke hlavy bez toho, aby ste sa spálili. Beriem si ho zo sebou aj na cesty, dá ľahko zabaliť. Bola to naozaj výhodná kúpa za dobrú cenu.

 13. Avatar

  Barbora

  Je skvelé, že si môžem ľahko nastaviť teplotu. Aj vďaka tomu si môžem robiť rôzne účesy. Každý deň je zo mňa iná žena!

 14. Avatar

  Jana

  Tomuto hrebeňu dávam 5 hviezdičiek, pretože za veľmi krátky čas urobil presne to, čo som chcela. Prišiel pekne zabalený. Moje vlasy sú zvyčajne kučeravé a chcela som niečo, vďaka čomu by sa dali lepšie upravovať, alebo čo by mi umožňovalo ľahší štýl. Tento hrebeň funguje lepšie ako kefa.

 15. Avatar

  Diana

  Už som bola unavená z narovnávania vlasov žehličkou, ktorá je časovo náročná a neustále vlasy vážne poškodzuje (niekedy si aj náhodou spálim ucho). Tento hrebeň úplne prekonal moje očakávania! Za pár minút mi narovnal husté, vlnité vlasy bez toho, aby som sa popálila. Super rýchle a bezpečné.

Pridať recenziu

General Enquiries

There are no enquiries yet.