Zľava!

Žehlička na vlasy s ionizátorom, žehliaca kefa na vlasy

59.99 39.99 s DPH

⭐⭐⭐⭐⭐5/5

Kefa, žehlička na vlasy s ionizátorom a jej vlastnosti:

  • Vstupné napätie: 100V – 240V
  • Frekvencia: 50 – 60HZ
  • Výkon: 25W
  • Mód zahrievania: PTC
  • Teplota: 160 – 210°C
  • Automatické vypnutie: 30min

Čo obsahuje balenie žehlička na vlasy?

  • 1x elektrickú kefu, žehličku na vlasy v tvare hrebeňa
  • 360° otočný napájací kábel 240V
  • Využitie pre krátke, dlhé vlasy aj pre bradu.

Žehliaca kefa na vlasy recenzie:

Popis

Kefa, žehlička na vlasy s ionizátorom, elektrická ionizačná žehliaca kefa na vlasy.

Vadí vám vaša klasická elektrická kefa žehlička na vlasy, pričom nie je s ionizátorom a trápenie s ňou vás už nebaví? Bojíte sa, že vás vaša elektrická žehlička na vlasy popáli a vždy sa dlho nahrieva? Máme pre vás riešenie kefa žehlička na vlasy s ionizátorom. Ionizačná žehliaca kefa na vlasy vďaka dobre premyslenej konštrukcii kombinuje výhody malej, skladnej elektrickej žehličky na vlasy s ionizátorom.

Žehličky na vlasy s ionizátorom sú výborné najmä pre dámy, ktoré majú prirodzene veľmi kučeravé vlasy a chcú si ich pravidelne vyrovnávať. Elektrická Ionizačná žehliaca kefa na vlasy a jej používanie je totižto rýchle a jednoduché. Elektrická kefa žehlička na vlasy s ionizátorom ionizačná žehliaca kefa na vlasy sa po prvom použití stane vašou neoddeliteľnou každodennou pomôckou pri česaní vašich vlasov.

Na aké vlasy je kefa, žehlička na vlasy vhodná?

Kefa žehlička na vlasy s ionizátorom, ionizačná žehliaca kefa na vlasy vďaka PTC keramickému systému sa elektrická kefa, žehlička na vlasy s ionizátorom ohreje na zvolenú teplotu už za 30 sekúnd. Kefa na vlasy umožňuje zvoliť teploty z intervalu 160-210°C, takže si kefu na vlasy môžete prispôsobiť podľa typu vlasov. Kefa, žehlička na vlasy s ionizátorom, ionizačná žehliaca kefa na vlasy je vhodná na jemné, tenké, hrubé, kučeravé, vybielené aj nafarbené vlasy.

Technológia Dual Ion Hair Care sa postará o šetrenie vlasov pri žehlení. Ionizačná žehliaca kefa na vlasy prinútila aby konštruktéri ale okrem vlasov mysleli aj na vaše ruky a preto sa rozhodli, že kefa žehlička na vlasy s ionizátorom bude mať 360-stupňovú prípojku kábla. Práca s elektrickou žehličkou na vlasy je vďaka tomu pohodlná a neunaví vás ani pri používaní jednou rukou.

Aké výhody má žehlička na vlasy?

Pri použití klasickej elektrickej kefy žehličky na vlasy je vysoké riziko popálenia sa. Kefa žehlička na vlasy s ionizátorom na vyrovnanie vlasov je bez obáv. Zariadenie je navrhnuté tak, že keramické zuby kefy žehličky sú kryté vonkajšou kovovou konštrukciou v tvare písmena V. Tá zaručuje, že vlasy nemajú problém dostať sa medzi nahriate zuby žehličky na vlasy, ale pokožka vašej hlavy s nimi pri manipulácii nepríde do styku. Pre maximálnu bezpečnosť je kefa žehlička na vlasy s ionizátorom naprogramovaná tak, že sa po 30 minútach automaticky vypne aj keď ju zabudnete v zásuvke.

Elektrická Ionizačná žehliaca kefa na vlasy je praktická a skladná, ktorá vám určite poskytne všetky výhody žehličky na vlasy s ionizátorom ako doma tak rovnako aj na vašich cestách. Jej výsledok určite kladne oceníte.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Žehlička na vlasy s ionizátorom, žehliaca kefa na vlasy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

General Enquiries

There are no enquiries yet.