IPL laserový epilátor, trvalé laserové odstránenie chĺpkov

69.99 s DPH

Zbavte sa nežiaducich chĺpkov na celom tele – na nohách a rukách, v podpazuší, v okolí pier, bikín, alebo na hrudníku a chrbte!

Prečo používať IPL laserový epilátor na trvalé laserové odstránenie chĺpkov?

Keď si chĺpky holíte, tak stále vyrastajú v rovnakom počte, vytrhávanie bolí. Potom je ešte laserová epilácia, ktorá je však drahá, treba sa na ňu objednávať, a nie vždy máte čas. Našťastie je tu ešte jedna možnosť – dlhotrvajúca epilácia prístrojom s technológiou IPL v pohodlí vášho domova!

Prečo je laserové odstránenie chĺpkov trvalé?

IPL laserový epilátor svojim svetelným zábleskom zničí alebo poškodí vlasové folikuly, čím sa znižuje množstvo a hrúbka chĺpku. Pri pravidelnom používaní sa IPL laserovým epilátorom tak môžete zbaviť všetkých chĺpkov s dlhodobým účinkom.

Popis

Ako funguje IPL laserový epilátor na trvalé laserové odstránenie chĺpkov?

Tento IPL laserový epilátor je účinný na laserové odstránenie chĺpkov a jednoducho sa používa. Má 5 nastaviteľných úrovní. Prístroj funguje na technológii IPL (Intense pulsed light) čo znamená intenzívne pulzné svetlo. Je to jemné , bezbolestné svetlo a zároveň veľmi účinné.

Dva režimy IPL laserového epilátora môžu uspokojiť vaše požiadavky na rôzne časti odstraňovania chĺpkov. Manuálny režim – režim záblesku sa používa hlavne na laserové odstraňovanie chĺpkov na malých plochách, ako sú línie bikín, podpazušie, prsty, pery. Automatický režim – režim kĺzania možno použiť na laserové laserové odstraňovanie chĺpkov veľkých plôch, ako sú ruky, nohy, brucho, hruď a chrbát.

Tento IPL laserový epilátor môže vytvoriť až 990 000 svetelných pulzov. Je zároveň bezpečný a spoľahlivý. Ak chcete vyvolať svetelný pulz, musí byť okno prístroja pevne pritlačené k pokožke, inak sa neaktivuje, tým sa dosahuje dodatočná bezpečnosť. Aplikácia potom funguje veľmi rýchlo a rýchlo sa dajú spracovať aj veľké plochy.
IPL laserový epilátor na trvalé laserové odstránenie chĺpkov má krásny dizajn s kombináciou elegantných farieb, takže bude aj vkusným doplnkom vašej osobnej starostlivosti o krásu.

Parametre IPL laserového epilátora:

Názov produktu: Odstraňovač chĺpkov
Počet svetelných pulzov: 990 000
Technológia: IPL – intenzívne pulzné svetlo
Ožarovaná plocha: 3,00 x 1,00 cm = 3 cm²
Úrovne: 5 úrovní
Energia optického žiarenia zodpovedajúca rôznym úrovniam: 2 J/cm², 2,6 J/cm², 3,3 J/cm², 3,8 J/cm², 4,3 J/cm²
Vlnová dĺžka pulzu: 570mm – 1100mm
Režim pulzov: Manuálne pulzovanie, automatické pulzovanie
Vstupné napätie: 100-240V / 50-60Hz
Výstupné napätie napájacieho adaptéra: 12V, 4A
Teplotný rozsah: 5°C až 35°C
Vhodné časti tela pre použitie: Telo, nohy, podpazušie, intímne partie, ruky, pery, hruď, chrbát
Typ produktu: IPL bezbolestný systém odstraňovania chĺpkov
Trubica svietidla: Kremeňová trubica

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “IPL laserový epilátor, trvalé laserové odstránenie chĺpkov”

Možno by sa Vám páčilo…

POZOR!Jednorazová ponuka!

-20€ zľava na NÁKUP!