Zľava!

Ochranné rúško na tvár ochranná maska – balenie 25ks, 50ks, 100ks

10.7534.00 s DPH

Načo nám slúži ochranné rúško na tvár, ochranná maska?

Ochranné rúško na tvár alebo ochranná maska na tvár nám slúži ako ochranná pomôcka, maska na ochranu pred infekčnými alebo respiračnými chorobami. Ochranné rúško na tvár, ochranná maska na tvár nám vytvára vysoko účinnú ochrannú bariéru ktorá nás chráni pred kvapôčkovími infekciami a infekciami ktoré spôsobujú respiračné ochorenie prenášané aerosolmi obsiahnuté vo vzduchu pri kašľaní alebo kýchaní ako napríklad koronavírus COVID-19.

Aktuálny stav na Slovensku – respiračné ochorenie COVID-19.

Pred čím nás rúško, maska chráni?

Ochranné rúško na tvár, ochranná maska zabráni tomu aby kvapôčková infekcia a choroboplodné zárodky medzi dýchacími orgánmi nositeľa a jeho okolím neprenikli do vašeho zdravého organizmu.

Aké výhody má ochranné rúško, maska na tvár?

Ochranné rúško strih na tvár má prispôsobený tváre tak, že harmonikové prevedenie zabezpečuje aby ochranné rúško, maska sa pohodlne nosili a tak sa výborne prispôsobili pre akúkoľvek tvár.
Ochranné rúško na tvár, ochranná maska na tvár sú vybavené integrovanou plastickou výstužou ktorá umožňuje dokonalé anatomické tvarovanie ochranného rúška, masky podľa tváre. Ochranné rúško, maska je hypoalergénna a odolná voči povrchovým nečistotám. Vďaka fixačným gumičkám okolo uší sa rúško, maska veľmi ľahko nasadzuje a skladá dole z tváre.

Tip: odkaz ako správne nosiť rúško? 

Ak ste ochranné rúško, masku už použili vložte ho do igelitového vrecka a vhoďte do zmiešaného komunálneho odpadu. V priebehu nosenia ochranného rúška, masky sa nedoporučuje dotýkanie masky, rúška aby nedošlo ku kontaminácii rúk s rúškom, maskou. Počas práce s ochranným rúškom, maskou je potrebné dôkladne dodržiavať hygienické zásady ako umývanie rúk, dezinfekcia s alkoholom či inými dezinfekčnými pripravkami.

Tip na odkaz: letné rúško, rúško na leto.

Parametre ochranného rúška, masky.

#1 rúško je 3-vrstvové
#2 v hornej nosovej časti časti obsahuje drôtik na dôkladné pritlačenie ochranného rúška, masky okolo nosa
#3 rozmery rúška,masky 9,5 x 17,5 cm
#4 balenie kusov 25ks, 50ks, 100ks

  • 100ks/0.34€
  • 25ks/0.43€
  • 50ks/0.39€
Vymazať

Ďalšie informácie

ZVOĽTE POČET KUSOV

100ks/0.34€, 25ks/0.43€, 50ks/0.39€

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Ochranné rúško na tvár ochranná maska – balenie 25ks, 50ks, 100ks”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

General Enquiries

There are no enquiries yet.