Zľava!

Jednorázové rúško na tvár – balenie 25ks, 50ks, 100ks

10.7534.00 s DPH

Parametre pre jednorázové rúško na tvár.

#1 rúško je 3-vrstvové
#2 v hornej nosovej časti časti obsahuje drôtik na dôkladné pritlačenie ochranného rúška, masky okolo nosa
#3 rozmery rúška,masky 9,5 x 17,5 cm
#4 balenie kusov 25ks, 50ks, 100ks

Vymazať

Popis

Načo nám slúži jednorázové rúško na tvár?

Načo nám slúži jednorázové rúško na tvár?Jednorázové rúško na tvár nám slúži ako ochranná pomôcka, maska na ochranu pred infekčnými alebo respiračnými chorobami. Jednorázové rúško na tvár nám vytvára vysoko účinnú ochrannú bariéru ktorá nás chráni pred kvapôčkovími infekciami a infekciami ktoré spôsobujú respiračné ochorenie prenášané aerosolmi obsiahnuté vo vzduchu pri kašľaní alebo kýchaní ako napríklad koronavírus COVID-19.

Aktuálny stav na Slovensku – respiračné ochorenie COVID-19.

Pred čím nás jednorázové rúško na tvár chráni?

Jednorázové rúško na tvár zabráni tomu aby kvapôčková infekcia a choroboplodné zárodky medzi dýchacími orgánmi nositeľa a jeho okolím neprenikli do vašeho zdravého organizmu.

Aké výhody má jednorázové rúško na tvár?

Jednorázové rúško na tvár. Strih na tvár má prispôsobené tváre tak, že harmonikové prevedenie zabezpečuje aby sa ochranné rúško pohodlne nosilo a tak sa výborne prispôsobilo pre akúkoľvek tvár.
Jednorázové rúško na tvár je vybavené integrovanou plastickou výstužou ktorá umožňuje dokonalé anatomické tvarovanie ochranného rúška, masky podľa tváre. Ochranné rúško, maska je hypoalergénna a odolná voči povrchovým nečistotám. Vďaka fixačným gumičkám okolo uší sa jednorázové rúško na tvár veľmi ľahko nasadzuje a skladá dole z tváre.

Tip: odkaz ako správne nosiť rúško? 

Čo dodržiavať pri nosení jednorázového rúška na tvár?

Ak ste jednorázové rúško na tvár už použili vložte ho do igelitového vrecka a vhoďte do zmiešaného komunálneho odpadu. V priebehu nosenia jednorázového rúško na tvár sa nedoporučuje dotýkanie rúška aby nedošlo ku kontaminácii rúk s rúškom. Počas práce s ochranným rúškom je potrebné dôkladne dodržiavať hygienické zásady ako umývanie rúk, dezinfekcia s alkoholom či inými dezinfekčnými prípravkami.

Tip na odkaz: letné rúško, rúško na leto.

Ďalšie informácie

ZVOĽTE POČET KUSOV

100ks/0.34€, 25ks/0.43€, 50ks/0.39€

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Jednorázové rúško na tvár – balenie 25ks, 50ks, 100ks”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

General Enquiries

There are no enquiries yet.