Zľava!

Bezdrôtové slúchadlá do uší

(8 recenzií zákazníkov)

59.99 29.99 s DPH

Jednoduchý dôvod prečo mať bezdrôtové slúchadlá do uší.

Zbavte sa zbytočných káblov a užite si slobodu s bezdrôtovými slúchadlami do uší.

Tiež patríte medzi milovníkov hudby a nedokážete bez nej žiť? Hudba je už odpradávna azda najobľúbenejším elementom umenia a dokáže nám vyčarovať úsmev na perách a dobrú náladu aj v tých najhorších časoch. Práve preto sa stala našou každodennou súčasťou a s príchodom moderných technológií ju máme pri sebe už naozaj stále.

Zbohom zamotaným káblom.

Spolu s príchodom moderných technológií konečne prichádza aj riešenie večných útrap každého milovníka hudby na cestách. Spolu s hudbou ste sa už určite stretli aj s nepríjemným problémom v podobe zamotaných káblov na vašich slúchadlách do uší. Tie ste mohli uschovať do vrecka či školskej aktovky učebnicovými technikami a napriek tomu ste ich o päť minút vybrali zamotané. Tiež vás to už prestalo baviť? Je čas prejsť na bezdrôtovú technológiu Bluetooth a ňou poháňané bezdrôtové slúchadlá do uší. S týmto typom slúchadiel do uší sa raz a navždy zbavíte večného rozmotávania káblov a taktiež si budete môcť užívať slobodu pohybu, pri ktorom nebudete riskovať vypadnutie mobilného telefónu z vrecka či odpojenie ,,jacku“.

bezdrôtové slúchadlá do uší pods

Využitie v bežnom živote aj športe.

Tieto bezdrôtové slúchadlá vám poskytnú obrovskú slobodu ako v bežnom živote, tak hlavne aj v športe. Poznáte ten pocit, kedy sa pri behu bojíte, že vám mobilný telefón vypadne z vrecka, ale nemôžete si vrecko zazipsovať kvôli káblu? S bezdrôtovými slúchadlami do uší je tento problém navždy minulosťou. A čo také posilňovanie? Mobilný telefón si môžete jednoducho odložiť na podložku a pomocou Bluetoothu 5.0 si budete užívať hudbu aj na diaľku. Voľnosť pri cvičení tak nebola nikdy väčšia. Ak raz tieto slúchadlá vyskúšate v ,,posilke“ vyskúšate, garantujeme vám, že sa už nikdy nebudete chcieť vzdať bezdrôtovej technológie a vrátiť sa späť ku klasickým káblovým slúchadlám do uší.

Funkcie a technické parametre bezdrôtových slúchadiel.

Biele bezdrôtové slúchadlá Pods i12 vám ponúknu voľné pohybovanie od pripojeného zaradenia až do vzdialenosti 10 metrov. Výdrž pri aktívnom počúvaní hudby sa pohybuje medzi 3-4 hodinami. Okrem počúvaní hudby však môžete tieto bezdrôtové slúchadlá používať samozrejme aj na telefonovanie. Pri telefonovaní vám vydržia 2-3 hodiny. Nabíjanie slúchadiel môže trvať približne 40-50 minút a ochranný box sa nabíja 1-2 hodiny. Bezdrôtové slúchadlá sú obdarené taktiež aj rôznymi smart funkciami ako napríklad ovládaním vášho smart asistenta (Siri) dvojitým poklepaním na dotykovú plochu či pozastavením/spustením hudby. Samozrejmosťou je aj automatické pripojenie slúchadiel hneď po prvotnom spárovaní s vašim zariadením. Sk návod. 

bezdrôtové slúchadlá do uší pods i12

Doprava ZDARMA.

8 recenzií k Bezdrôtové slúchadlá do uší

 1. Avatar

  Peto

  Slúchadlá dnes prišli. Staré idú do koša, konečne normálny zvuk a žiadne káble.

 2. Avatar

  Gabika

  Rozbalené, vyskúšané. Hrajú super a hlavne nepadajú. Spokojnosť!

 3. Avatar

  Veronika

  Moje prvé, som veľmi spokojná. Hrajú úžasne. Ďakujem.

 4. Avatar

  Karol

  To fakt prišlo do 3dní? Som nečakal. Samo sa hneď spárovali a hrali jak lusk. Easy! Oplatilo sa.

 5. Avatar

  Paťa

  Rýchle dodanie, super kvalita. Doporučujem.

 6. Avatar

  Jaro

  Super sú. Káble mi už dobre vadili. Zvuk tiež super. Vďaka.

 7. Avatar

  Klára

  Už iné nechcem 😉

 8. Avatar

  Laco

  Dnes test vo fitku, musím povedať že sú naozaj fajn. Netlačia, nepadajú a hlavne majú dobrý zvuk.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

General Enquiries

There are no enquiries yet.