Zľava!

Vákuový čistič pleti pórov, čiernych bodiek

(12 recenzií zákazníkov)

50.00 24.99 s DPH

⭐⭐⭐⭐⭐5/5

Vákuový čistič pleti, pórov a jeho vlastnosti:

 • 3 režimy sania: Podľa rôznych typov pokožky sú navrhnuté vhodné režimy sania pre suchú, mastnú a zmiešanú pleť.
 • 6 funkčných nástavcov: pre uspokojenie viacerých potrieb odstraňovania čiernych bodiek, čistenia pórov a mikrodermabrázie, je vákuový čistič pleti a pórov vybavený 6 nástavcami s rôznymi funkciami.
 • LED obrazovka s vysokým rozlíšením: LED displej s vysokým rozlíšením zobrazuje aktuálny stav prístroja, vďaka čomu ho môžete jednoduchšie používať.
 • Vysokokapacitný polymérové batérie: Vákuový čistič pleti a pórov je vybavený vysokokapacitnými 380mA polymérovými batériami a USB nabíjacím káblom. Keď je plne nabitý, vydrží 90 minút.
 • Nehlučnosť: Maximálny výkon nevytvára hluk vyšší ako 30 decibelov spacieho štandardu, odporúčaného Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu.

 

Čo obsahuje balenie vákuového čističa pleti??

 1. Vákuový čistič pleti a pórov na odstraňovanie čiernych bodiek, akné
 2. Vymeniteľné nástavce – 6 kusov
 3. USB nabíjací kábel
 4. Návod na použitie

Detailné video ako vákuový čistič pleti v praxi pracuje:

Popis

Vákuový čistič pleti pórov, prístroj na čistenie pleti na vytláčanie čiernych bodiek z tváre, odstráni zapálene vyrážky na tvári.

Na vytláčanie čiernych bodiek z tváre veľa ľudí pravidelne navštevuje svoju kozmetičku, ktorá odstráni aj zapálene vyrážky na tvári na ktoré sa používa prístroj na čistenie pleti vákuový čistič pleti, pórov aby dôkladne spravila hĺbkové čistenie pleti, tváre. Záleží od toho komu konkrétne zveríte starostlivosť o pleť do rúk, ale mnohé z nich používajú rôzny vákuový čistič pleti. Už viac nemusíte chodiť do rôznych inštitútov krásy na vytláčanie čiernych bodiek z tváre, starostlivosť o pleť bez problémov zvládnete aj doma v kúpeľni. Stačí si zaobstarať kvalitný prístroj na čistenie pleti.

Na akom princípe pracuje vákuový čistič pleti a pórov?

Vákuový čistič pleti, pórov je prístroj na čistenie pleti ktorý funguje na princípe vytvárania podtlaku. Po priložení k upchatému póru na zapálene vyrážky na tvári či akné na tvári vysaje jeho obsah. Tento prístroj na čistenie pleti je teda veľmi efektívnym nástrojom na zbavenie sa tzv. čiernych bodiek a akné na tvári, ktoré v určitom bode života trápia množstvo ľudí pretože sa objavujú aj vyrážky na tvári u dospelých. Ak patríte do tejto skupiny, neváhajte a zaobstarajte si vlastný vákuový čistič tváre. Starostlivosť o pleť sa tak stane rýchlym procesom, ktorý pre vás nebude znamenať veľkú finančnú alebo časovú investíciu.

     

Ako správne nastaviť vákuový čistič pleti pórov?

K domácim vákuovým čističom pleti a ich skúsenostiam sa vyjadrovali aj rôzni odborníci z oblasti dermatológie. Ich názory na vákuový čistič pleti a recenzie sú z veľkej časti pozitívne. Uvedomujú si, že vďaka skladnej a ľahko prenosnej stavbe tohto prístroja na čistenie pleti budú mať ľudia oveľa väčšiu motiváciu venovať sa hĺbkovému čisteniu pleti na pravidelnej báze.
Jediné na čo zo skúsenosti upozorňujú, je nesprávne nastavenie vákuového čističa pleti. Na kvalitných prístrojoch na čistenie pleti ako je tento sa dá zvoliť sila tvoreného podtlaku. Ak si ho nastavíte podtlak príliš silno, môže sa vám veľmi jednoducho stať, že si na tvári môžete vytvoriť malé modriny. Aby ste sa tomu vyhli, pozorne si prečítajte priložený návod!

Tip:
Začnite hĺbkové čistenie pleti radšej slabším podtlakom a pri čistení pleti sa nezdržujte dlho na jednom mieste. Tým zabezpečíte, že vaša pleť bude krásne čistá.

 

Či už máte problémy s čiernymi bodkami, upchatými pórmi alebo zapálene vyrážky na tvári, alebo sa chcete o svoju pleť starať z preventívnych dôvodov, vákuový čistič tváre bude vašim pomocníkom. Nebudete musieť zbytočne tráviť čas u kozmetičky a nečistoty z tváre odstránite v pohodlí domova.

12 recenzií k Vákuový čistič pleti pórov, čiernych bodiek

 1. Avatar

  Jana

  Mám veľmi mastnú pleť a tento vákuový čistič používam už dlho. Sací výkon zariadenia je veľmi dobrý, kvalita vyzerá dobre a výkon batérie vyzerá tiež dobre, som spokojná s kúpou a zariadenie rozhodne odporúčam 👍.

 2. Avatar

  Peter a Katka

  S manželkou sme to skúsili obaja.

  Výhody:
  – Vytiahne všetko, čo sa dá vytiahnuť. Boli sme prekvapení, ako hladká bola potom pokožka. Žasli nad tým, ako veľmi veľa vecí sme vytiahli z pórov!
  – Je to naozaj silné. Možno nebudete potrebovať ani nastavenie vyššej spotreby
  – Čistenie je naozaj ľahké. Tryska sa rýchlo umyje, čo robí celý proces ľahkým a hygienickým.
  Dodáva sa s viacerými dýzami, takže ho môžete jednoducho zdieľať s rodinou.

  Odporúčania:
  – Počas používania budete určite musieť udržiavať svoju tvár vlhkú. Ideálne by mohlo byť 5-minútové ošetrenie horúcim uterákom pred použitím sania.
  – Buďte trpezliví a skúste to niekoľkokrát, kým sa vám to nepodarí. Myslím, že na vás urobí dojem!

 3. Avatar

  Tereza

  Neuvedomujete si, koľko oleja sa hromadí vo vašom nose alebo dokonca na tvári. Pretože obyčajne tlačím spolu dvoma palcami / prstami atď., by som kombináciou pinzety vytlačila z nosa biele či čierne bodky dosť ťažko a bolestivo. Toto odsaje maz oveľa elegantnejšie a pravdepodobne s menším poškodením kože. Prístroj má niekoľko nadstavcov, ktoré môžete použiť na odlišné účely. Vrchné hlavy sa dajú ľahko nasadiť a sú vymeniteľné. Balenie je pekné a návod na obsluhu je skutočne podrobný. Doporučujem.

 4. Avatar

  Veronika

  Nie som si istá, ako to ľudia používajú, ale včera som to prvýkrát použila. Skúšala som to a mala som veľa pupienkov a čiernych bodiek. Takže som si prešla viackrát po tvári, zdravý rozum vám ale povie, aby ste dlho nezostávali na jednom mieste! Inak skončíte s modrinkami. Toľké škaredé svinstvo v tom nadstavci zostalo že až. Takže ak mám byť úprimná, ak neviete, ako sanie funguje, a neviete, ako používať zdravý rozum, nie je to pre vás. Som šťastná, že to mám doma a môžem to pravidelne používať. Veronika.

 5. Avatar

  Linda

  Táto vec je ÚŽASNÁ !!
  Videla som okamžité zlepšenie pórov a moja tvár sa cítila úžasne čistá a hladká. Veľmi ľahko sa používa. Kúpila som to v nádeji, že mi vyčistí póry, a som spokojná! Vyskúšala som aj iné metódy – pleťové masky (vrátane uhlia), tonery, čistiace prostriedky, … nič až takto dobre nefungovalo. Odporúčam začať s nízkym nastavením, pretože sanie je pri vyšších nastaveniach dosť silné a môže spôsobiť začervenanie alebo tvorbu modrín. Za mňa skvelý produkt !!

 6. Avatar

  Lucia

  Prvýkrát som sa pokúšala použiť tento čistiaci prístroj na odstránenie čiernych a bielych bodiek z tváre. Skúšala som aj iné výrobky ako aj masky z dreveného uhlia, ale tie naozaj až takto nefungujú. Tento čistič pleti ma však naozaj prekvapil. Použila som ho po sprche, pretože horúci / teplý kúpeľ má tendenciu otvárať póry. Išla som s úrovňou 1, pretože mám veľmi citlivú a suchú pokožku. Pre tých, ktorí majú normálnu alebo kombinovanú pokožku, doporučujem začať od úrovne 1, úroveň sania si potom zvýšite. Uistite sa tiež, že postupujete podľa pokynov.
  Tento produkt mi pripadal veľmi zaujímavý a bolo dobré, že som sa rozhodla kúpiť si ho. Rovnako ako ostatní ľudia, aj ja som si spočiatku myslela iné, ale som rada, že odstraňovač čiernych bodiek – čistič mám doma funguje tak ako má 🙂
  Môžem ho len doporučiť.

 7. Avatar

  Peter

  Doručenie bolo veľmi rýchlo. Dodáva sa v skutočne peknom balení a vyzerá pekne. Má rôzne prísavky. Myslím si, že je to skvelá vec. V ťažko prístupných miestach mám často problémy s nosom. Na nedostupných miestach tento čistič pórov tváre funguje skvele. Nemusím už stláčať pokožku prstami. Je lepšie ak si tvár pred tým naparím alebo prístroj použijem po sprche. Za mňa super vec.

 8. Avatar

  Barbora

  Použila som to na nos a bradu. Zaručene to odsávalo čierne bodky, ale aj iné druhy akné. Nemám nejak veľké problémy s akné, iba nejaké malé čierne bodky. Použila som to aj na veľké čierne bodky môjho manžela 😀 a spočiatku ich nevyťahovalo. Ale keď to skúsil hneď po sprche, bol to celkom rozdiel! Zistila som, že sa musím pohybovať pomalšie a keď sa čierna bodka priblížila k okraju kruhového nadstavca, vyskočila. Dostala som sa aj do ťažko prístupných oblastí, ako je napríklad miesto medzi nosom a lícom. Vytláčať tieto miesta iba prstami je niekedy bolestivé / ťažké. S kúpou sme veľmi radi a doporučujeme to každému vyskúšať.

 9. Avatar

  Marcela

  Tento produkt je neuveriteľný. Osprchovala som sa a hneď potom som ho použila, pretože by ste mali pred jeho použitím pokožku napariť a otvoriť póry. Množstvo harabúrd, ktoré som dostala z tváre, bolo úžasné a tiež ohavné 🙂 Dúfam, že to pomôže mojej tvári vyzerať hladšie pri ďalšom používaní, pretože by som už nechcela mať toľko šmejdov v tvári!

 10. Avatar

  Michaela

  OMG! Tento odstraňovač čiernych bodiek ma skutočne ohromuje! Na začiatku som sa bál, že si môžem poškodiť pokožku, ale je to neuveriteľné. Postupoval som podľa všetkých pokynov, aby som to správne používala, pretože moja pokožka je trochu príliš citlivá, ale aj napriek tomu som bola schopná použiť všetky intenzity sacieho výkonu na skutočné odstránenie čiernych bodiek. Moja pokožka teraz vyzerá oveľa lepšie a zdravšie! Všimla som si obrovský rozdiel po prvom použití a teraz to používam stále !!! Je to úžasné, aj tri moje priateľky si to už kúpili. Doporučuje všetkým.

 11. Avatar

  Milena

  Zakúpené a po prečítaní návodu vyskúšané. Jediné, čo k tomu môžem povedať, vákuový čistič pleti pórov je waw … táto veci je naozaj dobrá a silná. Takže na prvé použitie na tvári sa uistite, že používate najmenší sací výkon. Počas používania sa tiež uistite, že stále pohybujete po pleti. Po použití som si všimla dosť veľké množstvo čiernych bodiek a kožného mazu v prísavke. Potom používam hydratačný krém.

 12. Avatar

  Nora

  S týmto produktom som skutočne ohromená. Keď som to dostala, rýchlo som to išla vyskúšať, pretože by sa mi okolo nosa objavili čierne bodky. Vákuum bolo dostačujúco silné a dokázalo mi odstrániť veľa zvyškov v póroch. Z vákuovej koncovky je tiež vidieť nahromadenie mazu. Ľuďom vrelo tento prístroj odporúčam. Nebudete ľutovať.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

General Enquiries

There are no enquiries yet.