PijoBio

PIJOBIO - bio šťavy, sirupy, čaje

PijoBio je slovenská značka, z lokálneho európskeho regiónu.
Šťavy, čaje a sirupy PijoBio sú vyrobené z ovocia a zeleniny, ktoré sú vypestované z ekologicky kontrolovaného poľnohospodárstva, bez pridaného cukru, árom, farbív a konzervantov.

Sirupy sú sladené iba jablkovým koncentrátom, sú vynikajúce aj ako teplý napoj.

Všetok sortiment dodávame v sklenených nevratných fľašiach. Máme v ponuke 25 druhov štiav, 13 sirupov, 4 druhy čajov a 2 druhy nápojov.

> Nechladený tovar, Bio, Bez pridaného cukru, Bez farbív, Sklo <

čongrády

paštéty ČONGRÁDY

Konzervované výrobky Čongrády vychádzajú z rodinnej receptúry, ktorú vytvoril dedko Štefan Čongrády. Niekoľkoročné skúsenosti z dedinských zabíjačiek mu umožnili vyrábať produkty s vyváženou chuťou a hlavne zo skutočného masa.

Vnučka Štefana Čongrádyho Zuzana s manželom Tomášom prevzali túto rodinnú tradíciu a úspešne vracajú späť na stoly domácností výrobky s prírodnými ingredienciami.

Bez Lepku – výrobky neobsahujú dny lepok ani škroby. Sú vyrobené iba z masa a korenia. Dokonca si pripravujú vlastné korenie, aby mali istotu, že nedôjde ku kontaminácii výrobku. A preto si môžu pochutnať na ich výrobkoch celiatici.

Lokálnosť je jednou z ich hodnôt. Snažia sa, aby výrobky boli vyrábané z čo najväčšieho množstva lokálnych surovín. Od zeleniny až po mäso.

Bez chemických konzervantov – vo výrobkoch nenájdete žiadne chemické konzervanty, emulgátory ani náhražky. Sú vyrobené výhradne z rodných surovín tradičnou technológiou. Mäso sa konzervuje iba soľou a sterilizáciou.

> Nechladený tovar, Bez lepku, Bez chémie, Bez škrobu, Sklo, Konzerva <

fanan

HUMMUS - cícerová nátierka

Hummus, v slovenčine to znie dosť divne, no týmto zdanlivo „hanlivým“ názvom sa v arabčine označuje cícer. Rovnaké meno dostala aj pochúťka pripravená z tejto suroviny – studená cícerová pasta alebo nátierka.

Hummusové variácie sú výborným pohostením na párty či piknik. Môžete ich podávať s arabským pita chlebom alebo s tyčinkami z čerstvej mrkvy, uhorky, alebo stonkového zeleru. Je výborný aj ako základ do sendvičov či wrapov v kombinácii so zeleninou, avokádom, ale napríklad aj s tuniakom.

V ponuke máme: Natura, Oliva, Chilli, Pikant, Curry a Wassaby.

> Chladený tovar, Bez lepku <